Asya Nalçacı | Asya Lahmacun

Asya Nalçacı

Asya Nalçacı, 1998 yılından beri ustaların özenle hazırladığı birbirinden leziz Anadolu  yemeklerini şölene dönüştürüyor. Deneyimli personeli, üstün hizmet kalitesi ile seçkin ziyaretçilerimizi keyifli ve lezzetli bir yolculuğa çıkarıyor.  160 kişi kapasiteli salonu, 110 kişi kapasiteli bahçe alanı ile eşsiz bir restoran deneyimi için sizleri bekliyor.

yol tarifi alın
Hande A.

Konya ziyareti sırasında tesadüfen tercih ettik. Mekan kalabalıktı. Bamya çorbası güzel (30 tl). Kuzu eti yiyemememe rağmen kuzu etinden yapılan Alinazik tadı( 58 tl) beni hiç rahatsız etmedi. Fırın kebabı(48tl) çok güzeldi. İçli köfteler (14tl) İstanbul’da ki boyutun iki katı. Fiyatlar İstanbul’a göre normal.

223feridune

Lahmacun herşey çok güzel her gün kendini geliştiren nazik ve nezaketli bir personel çok memnun kaldık

gurtem

Kolay kolay bir restorana pahalı demem. Sunumu, çeşitliliği, lezzeti oldukça iyi olmasına rağmen, bu restoranın fiyatlarının olması gerekenin bir tık üzerinde olduğunu düşünüyorum. Mercimek çorbası leziz, lahmacun güzel, kebaplar büyük porsiyon, ilgi alaka oldukça iyi. Sadece ayranını beğenmedim. Pek benim damak tadıma hitap etmiyor. Çocuklar için, Asya lahmacun baskılı balonları ne zaman gitsek, istisnasız verdiler. Çocuklu aileyi kazanan, hep kazanmaya devam eder. Park sorunu, ana cadde üzerinde olması ve çok geleni olmasından dolayı var, ancak ara sokaklar ve vale hizmetiyle çözülüyor. Konya’ya yolunuz düşerse, uğramanızda fayda var. Afiyet olsun.!

mustafacemoguz

Selçuklu da yer alan mekan özellikle lahmacunları ve yanında verilen garnitürleri lezzetliydi tavsiye edilir

tugrulmenem

Misafir olarak yemek yesek de tüm seçtiğimiz yemekler lezzetli idi: gelen mezeler, bamya çorbası, lahmacun, içli köfte, hünkar beğendi sac tava ve sütlaç...personel ilgili ve güler yüzlü. Otopark yeterli tavsiye ederim

Asya Nalçacı

Şehrin restoranı

Asya Meram

Şehrin restoranı